Kullanım Koşulları
 
Bu alana ve/veya bu İnternet sitesinin herhangi bir sayfasına erişerek, aşağıda belirtilen koşullara bağlı olmayı kabul etmiş bulunmaktasınız. Tekinak Gıda San. ve Tic. A.Ş., bu koşulların ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama hakkına sahiptir.
 
Aşağıda yer alan koşullar, siteyi ziyaret etmek isteyen kullanıcılar üzerinde yasal olarak bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu İnternet sitesini ve site üzerinden sağlanan servisleri kullanmamanız gerekmektedir.
 
Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu sayfanın güncellenmesi ile gerçekleştirilir. Güncellenen sitenin kullanılmaya devam edilmesi ile değiştirilen koşullar da kabul edilmiş sayılır.
 
Bilgi ve Materyallerin Kullanımı
Site sayfalarını ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, görüş ve önerilerinizi paylaşabilir, kariyer fırsatları ve diğer katma değeri olan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
 
Bu sitede verilen bilgiler ve tavsiyeler, "olduğu gibi" ve "mevcut şekliyle" esasında sağlanmaktadır. Tekinak Gıda Sanayi A.Ş., bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemektedir. Siteyi kullanımınızla ilgili riskler sadece sizin sorumluluğunuzdadır.
 
Sitenin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, performans kaybı, kesinti, bilgi naklinde gecikme, hat ve/veya sistem arızası veya bulaşabilecek bilgisayar virüsü dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, doğrudan veya dolaylı zarar ve ziyan yaratabilecek durumlardan, önceden haber verilmiş olunsa bile Tekinak Gıda San. ve Tic. A.Ş.'nin sorumluluğu bulunmamaktadır.
 
Sitede sunulan ürün ve hizmetlerin devamlılığının sağlanması ve kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayabilmesi konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Bu nedenle Tekinak Gıda San. ve Tic. A.Ş. ihbarda bulunmaksızın, söz konusu ürün ve hizmetler ile ilgili her türlü bilgi, materyal ve içerik üzerinde değişiklik yapma, eksiltme azaltma, yenileme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
 
Marka ve Telif Hakları
Sitenin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi, görsel ve diğer materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent ve diğer mülkiyet hakları Tekinak Gıda San. ve Tic. A.Ş.'ye aittir.
Site içerisindeki bilgi, belge ve dokümanlar çevrimiçi sistemde görüntülenmesi haricinde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, kamuya açık bir şekilde gösterilemez, uygulanamaz, dağıtılamaz veya herhangi bir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz.
 
Herhangi bir kişi veya kuruluş, önceden izin almadıkça bu sitenin belli bir kısmını başka bir sitede kullanamaz, başka bir siteden bağlantı veremez veya başka siteler üzerinden Tekinak Gıda San. ve Tic. A.Ş. sitesindeki içeriği çerçeveleyerek sunamaz.
 
Yasal Konular
Site güvenliğini ve kullanım koşullarını, ihlal veya ihlale teşebbüs etmek yasaktır. Bu tarz ihlaller yargıya taşınabilir, hukuki ve cezai işlem taleplerinde bulunulabilir.
Bu sitenin kullanım koşulları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yönetilir ve yorumlanır.